خدماتمشاوره

سکس تراپی

اختلالات جنسی به نوعی از فعالیت های جنسی گفته میشود که از آسیب های جنسی نشأت میگیرند. در واقع فردی که دچار اختلال جنسی است نمیتواند به طرز صحیح و سالمی از رابطه جنسی خود لذت ببرد. این فرد حتما باید در حالتی از اختلال خود که ناشی از آسیب بوده و این آسیب در روح و روان او جای گرفته و اثرات مخرب این آسیب های روانی در اختلالات جنسی بروز پیدا کرده، رفتار های جنسی خود را ابراز کند.

نارضایتی جنسی در زندگی مشترک

زنان و مردان ویژگی های جنسیتی متفاوتی دارند. زنان به احساس امنیت و تعهد نیاز دارند در حالی که مردان بیشتر به تحریک پذیری دیداری. هم زن و هم مرد قبل از شروع رابطه جنسی نیاز به تحریک جنسی دارند. مردان باید به نعوذ دست پیدا کنند و زنان نیز باعث رطوبت در ناحیه تناسلی خود شوند. از این رو فعالیت های عاشقانه تحریک کننده ای وجود دارد که باید همیشه در رابطه زناشویی خود به یاد داشته باشند.

بخوانید  هر انسانی خواهان ترقی است

فعالیت های عاشقانه تحریک کننده

عشق بازی با همسر شامل موارد بسیاری می باشد. بسیاری افراد عشق بازی را تنها خلاصه می کنند به لمس های فیزیکی در  صورتی که عشق بازی لزوما جسمی یا فیزیولوژیک نیست.

در بسیاری موارد فعالیت هایی که تاثیر ذهنی دارند نیز نوعی عشق بازی محسوب می شوند و باعث تحریک جنسی همسر می شود. در جلسات مشاوره سکس تراپی فعالیت های تحریک پذیر که عشق بازی با همسر نیز نامیده می شود را بیان میکنیم . تا بتوانیم از بروز بسیاری ازاختلافات و مشکلات بعدی در زندگی مشترک جلوگیری کنیم .

سخن آخر

افراد پس از مشاوره با سکس تراپ ها، می توانند با نشاط به زندگی جنسی خود ادامه دهند زیرا توانسته اند با جلسات مشاوره مشکلات خود را رفع نمایند و همچنین مهارت های لازم را در زمینه ی روابط کسب نموده اند و به راحتی می توانند از این غریزه ی خدادادی لذت ببرند.سلامت جنسی یکی از مهم ترین شاخص های سلامتی هر فردی بوده و شما برای دستیابی به این سلامتی و بهبودی کامل فقط یک گام فاصله دارید.  باید به یاد داشته باشید که برای حفظ یک رابطه زناشویی خوب و سالم همیشه باید عشق بازی را بخشی از زندگی مشترک قرار دهید..

بخوانید  عواقب عدم تفاهم و ناسازگاری والدین
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما را به دیدن این مقاله دعوت می‌کنیم
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن