مقالات

بزرگترین رمز زن‌ داری

زن کانون محبت و یک موجود صد در صد عاطفه‌ای است. از وجود زن مهر و محبت میبارد. حیات و زندگی او به عشق و علاقه بستگی دارد. دلش میخواهد محبوب دیگران باشد. هر چه محبوبتر باشد شاداب‌تر خواهد بود. برای‌ بدست آوردن محبوبیت تا سر حد فداکاری کوشش میکند. اگر بداند محبوب کسی واقع نشده خودش را شکست‌ خورده و بی‌اثر پنداشته دائما پژمرده و افسرده خواهد بود. بدین جهت میتوان به طور قطع مدعی شد که‌ بزرگترین رمز زن‌ داری اظهار محبت و علاقه است.

مهرورزی

آقای محترم! همسر شما قبلا از محبتهای بی‌شائبه پدر و مادر کاملا برخوردار بود. اما از هنگامیکه پیمان زناشویی را امضا نمود از دیگران‌ برید و با تو پیوند دوستی بست. بدان امید به خانه‌ات قدم نهاد که تو تنها به‌ اندازه همه آنان بلکه بیشتر او را دوست‌ بداری. انتظار دارد عشق و محبت‌ تو از پدر و مادرش عمیق‌تر و پایدارتر باشد. چون به عشق و محبت تواعتماد داشته تمام هستی و موجودیت‌خویش را در اختیارت نهاده است.

بخوانید  قهر کردن با شوهر

بزرگترین رمز زن‌ داری

بزرگترین رمز زن‌ داری و بهترین کلید حل مشکلات زناشویی‌ اظهار عشق و علاقه است. اگر میخواهی دل همسرت را به طوری‌ مسخر گردانی که مطیع تو باشد، اگر میخواهی پیوند زناشویی را استوار سازی، اگر میخواهی او را به خانه و زندگی دلگرم نمایی، اگر میخواهی او را نسبت‌ به خودت علاقه‌مند سازی، اگر میخواهی تا آخر عمر نسبت‌ به تو وفادار باشد و اگر و اگر، بهترین راهش اینست که تا میتوانی نسبت‌ به‌ همسرت اظهار عشق و علاقه کن.

اگر بداند محبوب تو نیست از خانه و زندگی بیزار خواهد شد، همیشه پژمرده و افسرده خواهد بود، به خانه‌داری و بچه‌داری بی‌علاقه‌ میگردد، وضع منزل شما همیشه نامنظم خواهد بود. پیش خود فکر میکند چرا برای شوهری جان بکنم که دوستم ندارد.

اثرات عدم مهر ورزی

خانه شما که از عشق و محبت‌ خالی گشت‌ به صورت جهنم سوزانی‌ تبدیل میگردد. اگر چه اسباب و وسائلش مرتب باشد اما چون بوی عشق ومحبت نمیدهد صفا و رونق نخواهد داشت. ممکن است همسرت به بیماریهای روانی و ضعف اعصاب مبتلا شود. ممکن است‌ برای جبران کسری محبوبیت‌ خویش در صدد برآید دردل دیگران نفوذ کند. ممکن است‌ به قدری از شوهر و خانه بیزار گردد که جدایی را بر آن‌ زندگی سرد و بی‌رونق ترجیح داده تقاضای طلاق کند.

بخوانید  خودشیفتگی پنهان چیست؟ 5 نشانه و 4 راهکار مقابله با آن

مسؤولیت همه این حوادث بر عهده مرد است که نتوانسته بخوبی‌ زن‌ داری کند. باور کنید بخش مهمی از طلاقها در اثر همین بی‌مهریها بوجود میآید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما را به دیدن این مقاله دعوت می‌کنیم
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن